Klanten beoordelen ons met een 9.8 ★★★★★ 1240 beoordelingen

  • Groot aanbod van

    binnen -en buitenmeubelen

  • Souren Furniture:

    Familiebedrijf sinds 1980

  • Eigen bezorgservice:

    Binnen 1-3 weken

  • Vakmanschap &

    gerecycled teakhout

COVID-19 - Wij leveren! Meer informatie betreffende levertijd

COVID-19 - Wij leveren! Meer informatie betreffende levertijd

Marijn Souren |

Covid-19 | Corona zorgt op elk gebied voor aanpassingen, ook in de praktijk voor Souren Furniture. Het is mogelijk om bij ons langs te komen, altijd volgens de meest recente voorschriften en hygiëneregels.

Wij leveren items die op voorraad zijn binnen 1 tot maximaal 3 weken. De afgelopen weken hebben wij veelvuldig de vraag gekregen waarom niet standaard binnen één week geleverd kan worden. Onze meubels zijn gemaakt van massief teakhout en zijn geen kleine pakketjes die eenvoudig met een van de bekende pakketdiensten meegestuurd kan worden. Het zijn zware meubels die door 1 of 2 personen bezorgd moeten worden. 

Momenteel is het bij ons topdrukte, ga echt van 1 tot maximaal 3 weken uit. Wij doen ons uiterste best om de door u geplaatste bestelling zo snel mogelijk af te leveren!

Dank voor uw begrip en blijf gezond.

Marijn Souren | Eigenaar

Catalogus van Souren 2024 en 2025

NIEUWE CATALOGUS! 2024-2025

Gratis catalogus

Binnen een paar minuten heeft u de catalogus besteld en dan sturen wij deze gratis naar u op per post.